Bitcoin (BTC) nie ma stałego wsparcia i czeka na możliwy wybuch

Mehak Punjabi Mehak Punjabi Wyślij e-mail3 godziny temu 1 minuta temu czytaj

Bitcoin nadal handluje około 9,2 tys. dolarów, podczas gdy na rynku altcoin doświadcza gwałtownych skoków, ponieważ inteligentne platformy blokowe oparte na kontraktach dokonują przełomowych zmian i rozszerzają swoje usługi we wszystkich możliwych sektorach. Trend cen BTC przesuwa się z prawie płaską krzywą w ciągu dziesięciu tygodni, z przerywanym wzrostem i spadkami odpowiednio 10,5 tys. dolarów i 8,8 tys. dolarów.

Mimo że Bitcoin staje się płaski i nie ma rozmachu, miłośnicy i lojaliści BTC nie są beznadziejni i czekają na ewentualny przełom w najbliższym czasie. BTC jest szczególnie odległy od utraty swojego uroku w najbliższym czasie i zaznacza rozpoznawalne wejścia we wszystkich możliwych oddziałach.

To właśnie w niedawnej przeszłości, kiedy Bitcoin został otoczony przez rozważania PayPal, aby wprowadzić bezpośrednią sprzedaż aktywów kryptograficznych i rozszerzenie usług do przechowywania ich kryptociągu za pomocą swojego cyfrowego portfela. Jednak ostatnia aktualizacja dotycząca poprzednich wiadomości, potężny technologiczny gigant prawomocnie potwierdził, że jest w akcji, aby rozwinąć możliwości w przestrzeni krypto walutowej. PayPal ma ponad 300 milionów użytkowników, a to będzie wielki skok dla inwestorów kryptograficznych, aby mieć to wszystko w jednym miejscu.

POTWIERDZENIE: Główny gigant branży fintech, PayPal, oficjalnie potwierdził, że rozwija możliwości kryptograficzne dla swoich +300 milionów użytkowników. #Bitcoin

Tak jak wspomniano powyżej, choć Bitcoin Code nie ma rozmachu, iskra nie znika, a w ostatnich wiadomościach po PayPal’s, władze Zimbabwe zawieszają usługi Mobilnych Operatorów Pieniędzy (MMO) po niekończących się starciach. Teraz planuje zdecydować się na Bitcoin, a mieszkańcy Zimbabwe wcześniej niż później zdali sobie sprawę, że BTC jest czymś więcej niż tylko inwestycją i aleją i nie może być zakazane, jeśli jest uruchamiany przez masy skutecznie i efektywnie.

Analiza cen Bitcoinów
Bitcoin News

Wykres BTC/USD według TradingView

Bitcoin, niezależnie od ostatnich wiadomości dotyczących wzrostu jego wykorzystania, nie radzi sobie dobrze na froncie handlowym, ponieważ cena ulega stagnacji. Trend cenowy BTC/USD na 8-godzinnym wykresie potwierdza brak trakcji w ciągu ostatnich dziesięciu tygodni, z krótkim wzrostem powyżej 10k USD i spadkami poniżej 9k USD.

BTC utrzymuje silne wsparcie na poziomie $8,8k, a przerwa poniżej $8,8k do $8,5k będzie zwrotem w kierunku bycia niedźwiedzią. 20-dniowe wstęgi Bollingera są postrzegane jako ściskające się w miarę upływu czasu. Jednak dane historyczne mówią, że Bitcoin i inne wpływowe kryptoidy pompowały zaraz po sezonie alt, a my czekamy na to samo.

Dane techniczne potwierdzają brak trakcji, a MACD stał się płaski z niedźwiedzich świeczników intraday, a RSI BTC leży na poziomie 48,79 bez widocznego końca handlu.